Bez kategorii

Najlepszy zespół na Twoje wesele! Zapewniamy oprawę muzyczną na najwyższym poziomie! Wspaniała muzyka i umiejętność prowadzenia imprezy, to to czego szukasz 🙂

Serdecznie witamy i zapraszamy do zapoznania się z ofertą zespołu muzycznego Kareen.

Oferujemy Państwu oprawę muzyczną wesel, zabaw, bankietów, studniówek, imprez okolicznościowych na najwyższym poziomie. Zapewniamy wspaniałą atmosferę oraz odpowiedni kontakt z gośćmi.

Skład zespołu stanowi pięcioro profesjonalnych i ambitnych muzyków. Gramy tylko i wyłącznie na żywo, czego dowodem jest nasze bogate instrumentarium, w skład którego wchodzi: saksofon, akordeon, instrumenty klawiszowe, gitara elektryczna, perkusja, a przede wszystkim charyzmatyczne wokale.

W trosce o Wasze zadowolenie do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Nasz bogaty, ciągle poszerzany repertuar obejmujący wszelkie style muzyczne pozwala na dopasowanie się do odpowiednio bawiącego się towarzystwa czyniąc Waszą uroczystość wyjątkową.

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia i wsłuchania się w nasz muzyczny kanał na YouTube oraz śledzenia profilu zespołu na facebook i lajkowania 🙂

Masz jakieś pytania bądź wątpliwości? Z chęcią na nie odpowiemy! tel. 784 148 497 Grzesiek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *